Zapytaj o szczegóły

Dziękujemy za wypełnienie formularza kontaktowego.

Wyłączny dystrybutor firmy Traidenis-Pol na całą południową Polskę oraz woj. łódzkie

Masz pytanie? Zadzwoń!
(032) 227 92 86
500 72 72 11
512 350 060

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Traidenis

Przydomowe oczyszczalnie ścieków, które instalujemy, to rozwiązania jednocześnie ekonomiczne i ekologiczne. Budując nowy dom, lub chcąc zaimplementować nowoczesne rozwiązania w dotychczasowym miejscu zamieszkania, potrzebujesz sprawdzonego sposobu na odprowadzenie ścieków. Dzięki naszym usługom pozbędziesz się ich sprawnie, bez nieprzyjemnych zapachów i zgodnie z prawem.

Firma, której możesz zaufać

Będąc jedyną firmą, która oferuje oczyszczalnie Traidenis w Tychach, na Śląsku i w całej Polsce południowej, jesteśmy idealnym wyborem dla osób, które interesuje biologiczna oczyszczalnia ścieków działająca w sposób niezagrażający naszej planecie. Przez montażem sieci na terenie Państwa gospodarstwa lub działki warto skontaktować się z naszą firmą w celu przygotowania planu, który będzie odpowiadał Państwa potrzebom.

Produkty firmy Traidenis, której jesteśmy oficjalnym partnerem, pochodzą z Litwy, gdzie szybko zyskały uznanie, a same przedsiębiorstwo zdecydowało się na ekspansję na rynek zagraniczny, w tym rynek polski. Wspólnie tworzymy polsko-litewską spółkę Traidenis-Pol, która zajmuje się dystrybucją urządzeń na terenie Polski.

Zaufaj naszej wieloletniej ekspertyzie

Nasze biologiczne, przyjazne środowisku technologie są nie tylko wyborem ekonomicznym, ale i w wizjonerski sposób łączą skuteczne działanie z metodą odprowadzania ścieków, która jest klasyfikowana jako ekologiczna.

Należy również zaznaczyć, iż większość instalacji wspomnianej firmy nie zajmuje dużo miejsca, dzięki czemu pozostaje go więcej do Państwa prywatnych przyjemności, takich jak uprawa warzyw.

Co konkretnie zyskujesz wybierając nasze propozycje:

  • produkty renomowanej firmy Traidenis z gwarancją na 20 lat,
  • dożywotnia gwarancja technologiczna na bezzapachowość oczyszczalni,
  • przygotowanie pełnej dokumentacji związanej z inwestycją,
  • wykonanie wszystkich robót związanych z instalacją oczyszczalni.

Przyjmujemy również zlecenia na instalację naszych urządzeń za dofinansowaniem z programów gminnych. Wypełnij poniższy formularz lub zadzwoń aby dowiedzieć się, które rozwiązanie jest najlepsze dla Ciebie.